Mindfulness

Mou snahou je nabízet mindfulness pohled na život i jeho techniky všem, kdo, stejně jako já před lety, jsou připraveni hledat zdroje energie a spokojenosti, pocitu štěstí a laskavosti na nejbezpečnějším a zdánlivě nejdostupnějším místě, a to uvnitř SEBE SAMA.

MINDFULNESS (česky VŠÍMAVOST) vzniklo v r. 1979 a v současné době hýbe světem. Lze ho vnímat jako způsob života, ale i jako soubor jednoduchých technik, které pomáhají se uvolnit, zvládat stres, vlastní myšlenky a emoce, ale i být šťastnější a užívat si toho, co máme TADY A TEĎ. Je vhodné pro děti od 3 let, přes dospívající až po seniory. KAŽDÉMU MÁ CO NABÍDNOUT.

Jako kvalifikovaná lektorka u Mindful Academy International  praktikuji mindfulness citlivé k potenciálnímu vnitřnímu zranění člověka (trauma-sensitive approach - TSA). Tento přístup počítá s tím, že každý z nás v životě prošel nějakým těžkým obdobím, ze kterého si může nést určité "vnitřní", psychické zranění. Uzpůsobuje svoje metody a vedení kurzů tomuto faktu, a dělá tak mindfulness, jako účinný nástroj zvládání stresu i sebe, dostupnější a bezpečnější pro většinu lidí.

Vliv mindfulness na lidský mozek i psychiku potvrzuje dnes již přes 1100 výzkumů (dle AMRA) a milióny lidí, praktikujících mindfulness po celém světě. Více o mindfulness a jeho přínosech...

Nabízím kurzy na 3 úrovních pokročilosti, včetně standardizovaného 8-týdenního program pro snižování stresu MBSR. Individuálně i skupinově. Na živo i online.