Mindfulness

Nabízím mindfulness pohled na život i jeho techniky všem, kdo stejně jako já před lety chtějí hledat zdroje energie a spokojenosti, pocitu štěstí a laskavosti i uvnitř SEBE SAMA.

MINDFULNESS (česky VŠÍMAVOST) vzniklo v r. 1979. Lze ho vnímat jako způsob života, ale i jako trénink mozku.  Pomáhá uvolnit se, zvládat stres, vlastní myšlenky a emoce, ale i být šťastnější a užívat si toho, co máme TADY A TEĎ. Je vhodné pro děti od 3 let, přes dospívající až po seniory. KAŽDÉMU MÁ CO NABÍDNOUT.

Vliv mindfulness na lidský mozek i psychiku potvrzuje dnes již přes 1100 výzkumů (dle AMRA) a milióny lidí, praktikujících mindfulness po celém světě. Více o mindfulness a jeho přínosech...

Jako kvalifikovaná lektorka u Mindful Academy International  praktikuji mindfulness citlivé k potenciálnímu vnitřnímu zranění člověka, a činím ho tak dostupnější a bezpečné pro drtivou většinu lidí.

Nabízím kurzy na 3 úrovních pokročilosti, včetně standardizovaného 8-týdenního program pro snižování stresu MBSR. Individuálně (1-na-1, 2-na-1) i skupinově. Na živo i online.